Nesnesu bráchu, protože se mi už prostě začal po těch letech hnusit

14. října 2011 v 22:33 | Anný Catherine |  Články

Chtěla bych vám psát o mém bratrovi, kterého sem cca před 3-mi měsíci začala neskutečně nenávidět. Zní to dost hnusně, ale já ho vidím a už do mě jde vztek. Ty jedo debilní narážky! To jeho hnusný "pivní" břicho! Ty jeho zuby- hnusný, blééé!

Byli sme maličký. Mě byly 3 roky a on se narodil. Zvykali sme se na sebe "prý" hodně rychle, podle maminky. Hráli sme si spolu pořád a nemohli sme být jeden bez druhého. Sama si pamatuju na některé chvilky, co sme prováděli, když se podívám na sestřičky, kterým je teď úplně stejně jako bejvávalo kdysi mě.
Bylo nám asi 5 let a vždycky sme vytáhli kola a před domem jezdili. Já nebo on sme se vždycky
"vyflákali", kolo nechali schválně na silnici a šli z brekem domu. Ten druhý to kolo vzal a ještě toho, co spadnul, utěšoval. To byli časy, kdy sme ještě ani nevěděli, jak se dítě dostane na svět. Hehe.
Ale kde to teď je?? ... Myslim si, že za o všechno může puberta, jak říká mamka. Já i on si teď pubertou procházíme. Mě je skoro 15 let a jemu bylo teď 13. Oba dva sme se chovali normálně, ale jak sem říkala, až před pár měsícema se to změnilo.
On se začal scházet s klukama, s kterýma já bych neřekla ani jedno slovo. Byli to většinou cikáni, kluci ze vláštní školy. Začal se furt cpát jídlem a teď je z něj jen bečka sádla. Začal o prázninách chodit brzo ráno ven a v 22:00 hodin přišel domu, najed se a šel spát. Ani se nevykoupal. Nikdo do teď neví, kam ani pořád chodí. Máma jen ví vesnici, víc nic. Neví co dělá, neví s kým, neví nic. Jediné co ví je, že kouří. A k tomu všemu se ho ještě zastává proti mě! Takle to šlo skoro celý prázky. Já se válela u PC, pomáhala s hlídáním sestřiček, byli sme
na chalupě a málokdy šla s někým ven. On byl ovšem podle maminky "beránek" a na mě měla jen kecy. Začala sem toho mít už plný kecky a tak sem dávala najevo, že taky nejsem ta nejhorší! Se vším sem se jí vždycky svěřovala a teď? .. Něco jí řeknu, hned letí za tátou mu to vykecat a brácha není vyjímka. Druhý den to brácha vykecá ve škole, když je to fakt nijáká blbost a jen mě schválně ztraňuje. Nevím, čím sem si tohle zasloužila. Kvůli bráchovi se teď každý den hádám i s maminou kvůli blbostem. I kvůli blbostem jako jsou třeba peníze. Chci si koupit tričko a tak po ní chci 300,- . Co myslíte, dá mi je? .... Ne. A už se hádáme. Začne, že nic nedělám, ničeho si nevážim, chovám se k bratrovi jako kdyby to byl cizí člověk.
Poslední týden je to nejhorší. Máma s tátou mu koupili pionýra. No, on je z toho samozdřejmě celej vedle, protože ho každej z jeho - podle něj - kamarádů má. Začali sme se hádat kvůli každý maličkosti. Začalo to pionýrem, že on dostal věc úplně jen tak a já nic. Začal mi brát
peníze ještě s tím, že žaloval máti, že je beru já jemu! No to už sem jako byla úplně vytočená a teď ho prostě nesnášim! Říká mi takový nesmysli, jakože si mám najít nijákou brigádu ( Jak asi, když mi neni 15??!! Je vidět jeho inteligence. 0 ) , že se mám jít zabít, že mě nesnáší, že sem neskutečná kráva, kterou nenávidí, atd......Neni to tak, že by ho to přešlo a druhý den ce mi omlouval. Říká mi to každý den a pomalu si zvykám. Tim si mě zazemnil úplně! ..

Třeba až budeme větší, to bude lěpší, ale taky to může bejt jen a jen horší. Já už v tom nic lepšího nevidim - zatim. Když vidím u někoho na zdi, že píše o bráchovi jakej je dokonalej, bezvadnej, lepšího si přát nemůže, jak ho miluje, že je nejlepší - tak moc závidim. Taky nejsem moc dobrá ségra, ale on by se v hodně věcech měl změnit. V první řadě se alespoň trochu učit, protože když propadal v 5.třídě, tak nechci vidět, co bude teď, když je v 7.tříde.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano 63.8% (222)
Ne 36.2% (126)

Komentáře

1 Wojtiiiik Wojtiiiik | 14. října 2011 v 22:40 | Reagovat

O_O

2 like-hollywood like-hollywood | Web | 10. listopadu 2011 v 17:49 | Reagovat

To je mi hrozně líto . My s bráchou se taky hodně rvem , ale to je jiný . Někdy mě dost vytáčí . Ale mám ho ráda .Tak mě je 14 a jemu 22 :-) Dřív to bylo horší . Teď už má pubertu za sebou a druhej brácha  
je táty , takže se nemáme čas ani pořádně pohádat

3 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 15:11 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama